Ormix Su Armatürleri

Ormix Su ArmatürlerFirmamız üretime 1994 yılında YILMAZLAR İNŞAAT olarak başlamış, 2016 yılında ORMiX SU ARMATÜRLERİ olarak markasını tescil altına alıp, sektörde söz sahibi olmaya devam etmiştir. Daima tüketicinin istek ve şikayetleri doğrultusunda hareket eden firmamız satış sonrası hizmet ve destekler ile sektörün en iyi kuruluşları arasında yerini almıştır.

ORMİX SU ARMATÜRLERİ sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan daha ileri mutluluk ve güven veren şirket olma çabası içindedir. Bu nedenle vizyonumuz "Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun eden yüzümü güldüren" lider bir kuruluş olmaktır. ORMİX SU ARMATÜRLERİ gerek kalite anlayışı gerek müşteri ve tüketiciye verdiği hizmet ile sektörde emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Hedefimiz gelecekte ORMİX markasını bölgesel bir kurum olmaktan çıkarıp dünya markası haline getirmektir.

Ormix'le Mutlu Müşteriler

Her şey para değil sözünü esnaflardan duymak zordur. Hizmetlerimizden yararlandığınız zaman bu sözü sizlerde dillendireceksiniz.

280 Yurt İçi Bayi

28 Yurt Dışı Bayi

10.000 Çeşit Ürün

Sizlerde Ormix Ailesine Katılabilirsiniz.

Gerekli koşulları sağlayarak bayimiz olmak isterseniz sayfamızda ki alanları doldurup başvuru yapabilirsiniz.

Bayilik Başvurusu
© 2017 Tüm hakları saklıdır. | Ormix Su Armatürleri. Tasarım : Kodifix Bilişim Hizmetleri